Sektörel

BAŞVURULAR 10 ARALIK-5 ŞUBAT TARİHLERİNDE

Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi tarafından organize edilen ‘Plant Ödülleri 2017-2018’ için başvuru süreci 10 Aralık 2018'de başlayacak ve 5 Şubat 2019’da son bulacak.

Süs bitkiciliği sektörü ve peyzaj mimarlığı alanlarında 2010 yılından bu yana yayın yapan ve 3 aylık periyotlarla okuyucusuna ulaşan Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi, sektörün ivme kazanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi tarafından organize edilen ve ilki Ankara JW Marriot Hotel’de ikincisi ise İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen Plant Ödülleri üçüncüsü için başvuru kabul süreci 10 Aralık 2018 tarihinde başlayacak ve 5 Şubat 2019 tarihinde son bulacak. Ödüller ‘Bitki Üretimi’, ‘Peyzaj Uygulamaları’, ‘Peyzaj Donatıları ve Yapısal Elemanlar’ ve ‘Kamusal Alan Değerlendirmeleri’ olmak üzere dört ana başlık altında verilecek.

Türkiye’de Tek

Ödül Seçici Kurul Başkanı Prof. Dr. Ahmet Cengiz Yıldızcı, ‘Plant Ödülleri 2017-2018’ Ödül Töreni’nin 2019 Şubat ayı sonunda İstanbul’da gerçekleşeceğini ifade ederek Plant Ödüllerinin içerik ve vizyonuyla Türkiye’de tek olma özelliğine sahip olduğunu söyledi. Yıldızcı, “Seçici Kurul Değerlendirme Toplantısının 9-10 Şubat 2019 tarihlerinde gerçekleşecek. Yarışmaya katılan projelerin ve içeriğinin daha nitelikli olması için her başvuru için 600 TL yarışma komitesi tarafından belirtilen banka hesabına yatırılacak” diye konuştu.

Sorular ve Teslim

Yıldızcı, “Her türlü sorular 31 Ocak 2019 tarihine kadar info@plantodulleri.com adresine yazılı başvuru ile yapılabilir. Katılımcıların sunumlarını 10 Aralık 2018 tarihinden başlamak kaydıyla; elden veya kargo ile 5 Şubat 2019 tarihine kadar ‘Plant Ödülleri Papuççular Mahallesi, Değirmenhan Sokak, Abdülkadir Güler İş Merkezi No:19/23, Adapazarı/Sakarya adresine ulaştırması gerekmektedir.” dedi.

Seçici ve Danışma Kurulu

Ödüllerin seçici ve danışma kurulu şu isimlerden oluşuyor: Prof. Dr. Ahmet Cengiz Yıldızcı (Jüri Başkanı), Prof. Dr. Hayriye Eşbah Tunçay, Prof. Dr. Oğuz Yılmaz, Prof. Dr. Veli Ortaçeşme, Prof. Dr. Cengiz Acar, Prof. Dr. Yeşim Yalçın Mendi, Doç. Dr. Aslı Güneş, Peyzaj Mimarları Odası Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Barış Ekmekçi, SÜSBİR Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Bilgin, Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Mengü, Peyzaj Mimarı SASBÜD Denetim Kurulu Üyesi Selami Doğancı, Plant Dergisi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Remzi Adıyaman, Mücahiddin Şentürk, Peyzaj Mimaları Odası İstanbul Şube Başkanı Murat Ermeydan, Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şube Başkanı Necla Yörüklü, Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şube Yönetim Kurulu Üyesi Zübeyde Özkan Öztun, Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yahya Kızılaslan, Üretici Mimar Haluk Gürpınar, Üretici Hasan Öztürk.

Bu Gönderiyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz