Sektörel

FLOWER SHOW’A SAYILI GÜNLER KALDI

10. Flower Show İstanbul Avrasya Bitki Fuarı Uluslararası Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarına sayılı günler kaldı.

Bu yıl 10. kez düzenlenecek olan Flower Show İstanbul 22-23-24 Kasım tarihlerinde TÜYAP’ta gerçekleşecek. Geçen yıl 300’e yakın firmanın yer aldığı Flower Show’un sektöre farklı bir heyecan ve ivme kazandırması bekleniyor. Üreticileri ve küresel profesyonelleri bir araya getiren Flower Show, ihracat potansiyellerinin arttırılmasına da katkı sağlıyor. Fuara bu yıl da yurtiçi ve yurtdışından yoğun ziyaretçi bekleniyor.

Bu Gönderiyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Nurettin Kartal15 Kasım 2018, Perşembe - 15.31

Biz Sapanca MYO Peyzaj ve Süs Bitkileri Programı olarak her yıl kapalı alanda düzenlenmekte olan bu fuara katılıyorduk , açık alanda nefis göl manzaralı Sapanca Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivaline katıldıktan sonra daha iyisi olana kadar İstanbul daki fuarlara hele hele kapalı alandakilere katılmaya gerek duymuyoruz. Daha iyisi de inşallah önümüzdeki sene yine Sapanca mızda doğa harikası gölümüzün yanında düzenlenecek olan Sapanca Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivalidir.Seneye buluşmak üzere. Öğr.Gör. Nurettin Kartal Sapanca MYO Peyzaj ve Süs Bitkileri Program BŞK.