Sektörel

ATRAX FUAR’I 8. KEZ KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR

13-15 Şubat 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar merkezinde gerçekleştirilecek olan ATRAX 2020 8. Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı bu yıl da dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

Eğlence ve rekreasyon sektörünü uluslararası platformda bir araya getiren ATRAX, bu yıl da eğlence tesisi yatırımcılarını, park ve peyzaj çalışmalarını, oyun ve ekipman üreticilerini, etkinlik organizatörü firmalarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, AVM yöneticilerini ve mimarları bir araya getirecek.

ATRAX çalışmaları kapsamında bu yıl da fuara dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi gelmesi bekleniyor. Dev organizasyon oyun dünyasında sahnede yerini almak isteyen markaların, yazılımcıların ve sektör profesyonellerinin bir araya geleceği bir ortamı meraklılarına sunacak.

ATRAX’DA Katılımcılarını Bu Yıl Büyük Bir Yenilik Bekliyor!

Eğlence ve rekreasyonun buluşmasında kapsamlı içerikleri ile katılımcı ve ziyaretçilerine bir fuardan fazlasını sunacak olan ATRAX bu yıl Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Türkiye’de son yıllarda hızla büyüyen bir pazar payı olan Otomat Teknolojileri sektörünü bir araya getirerek sektörün network ihtiyacına cevap veriyor.

Dünyada oldukça yaygın olan otomat kullanımının son yıllarda Türkiye’de de artması ile birlikte oluşan otomat sektörünün bir biri ile iş yapan tüm alanlarını bir araya getiren Otomat Teknolojileri ve Self Servis Sistemleri Fuarı VENDEX ile ATRAX Fuarı eş zamanlı gerçekleşiyor.

Uluslararası Ticari Anlaşmalara Ev Sahipliği Yapıyor.

Sektörün lider firmalarına ev sahipliği yapan platform, güçlü katılımcı ve ziyaretçi profili ile sektörpotansiyelini büyütmeyi hedeflerken yeni ticari iş birliklerine de ev sahipliği yapacak.

Türkiye ve Afrika, Balkan ve Ortadoğu Ülkeleri, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türk Cumhuriyetleri’nden yoğun katılım ile gerçekleşecek fuarda katılımcı firmalar eğlence ve rekreasyon sektörünün yenilikçi ürün ve teknolojilerini, güncel oyun ekipmanlarını sergileyecek. Uluslararası alanda, ekonomik ve ticari ilişkiler kurulması ve prestijli yatırımların sağlanması anlamında sektörün öncülerinden olan ATRAX sektörün merkezi haline gelmeyi hedefliyor.

İstanbul Fuar merkezinde gerçekleşecek ATRAX 8. Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park-Rekreasyon Fuarı 13-15 Şubat 2020 tarihleri arasında; uluslararası alanda ekonomik ve ticari ilişkiler kurmayı, pazardaki payını arttırmayı hedefleyen profesyoneller ve katılımcılar için bu yıl da önemli bir buluşma noktası olacak.

Bu Gönderiyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz