Özel Haber

DÜNDAR’DAN SAKARYA FESTİVALİ’NE ÖZEL DAVETİYE

SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dündar, İngiltere’de düzenlenen ENA Genel Kurulu’na katıldı. Başkan Dündar, burada ENA Yönetim Kuruluni ve üye ülkeleri bu yıl ilk kez düzenlenecek olana Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivaline özel olarak davet etti. Genel Kurula 19 ülkeden 32 delege katılım gösterdi.

Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali, 26-29 Eylül 2018 tarihleri arasında Sapanca Kırkpınar sahilinde gerçekleşecek.

Haber Resim Galerisi

Bu Gönderiyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

nurettin kartal5 Temmuz 2018, Perşembe - 12.33

Önce Sakarya'mız ve süs bitkileri yetiştiricilerimiz ve tüm çiftçilerimiz için yapılacak her güzel şeyi destekliyoruz. Süs-Bir Başkanı Sayın Ahmet Dündar'ı yaptığı davet ile Sapanca'mızın yurt dışında sesini duyurmasına yapacağı katkısından dolayı tebrik ederiz. Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festival projesini gündeme getirerek Sapanca'mıza kazandıran , üreticilerimiz ile ilgili haberler yaparak onların sesi kulağı olan PLANT DERGİSİ ve çalışanlarını emek ve gayretlerinden dolayı tebrik ederim yapılan bütün bu festival çalışmalarının gelecekte Üniversitemiz Peyzaj ve Süs Bitkileri Program öğrencilerinin eğitimine katkı yapacağından dolayı da şükranlarımı sunarım. Öğr.Gör. Nurettin Kartal Sapanca MYO Peyzaj ve Süs Bitkileri Program bşk.