Ağaç ve Peyzaj AŞ’den yeni hizmet: Online satış başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketi Ağaç ve Peyzaj AŞ, hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Ağaç ve Peyzaj AŞ’den yeni hizmet: Online satış başladı

Ağaç ve Peyzaj AŞ'nin bünyesinde hizmet veren online satış sitesi www.bahcemarket.com'da İstanbulluları, iç ve dış mekân bitkilerinden bahçe ekipmanlarına, gübre ve saksı çeşitlerinden tasarım aranjmanlara kadar binlerce ürün bekliyor. Bahçe Marketleri ziyaret etme imkânı bulamayan ya da vakit ayırmakta zorluk çeken doğaseverler, www.bahcemarket.com sayesinde bu ürünlere kolayca erişebiliyor. 

 

agac

 

İstanbul içinde sipariş verilen her ürün, en geç 48 saat içinde müşterilere teslim ediliyor. Ayrıca 250 TL ve üzeri alışverişlerde de kargo ücreti alınmıyor. Ürün çeşitliliğinin ve hizmet verilen şehirlerin her geçen gün arttırıldığı sitede, özel indirim fırsatları da doğaseverleri bekliyor. Siteye özel indirim kodları, Bahçe Market'in Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarından duyurulup, takipçilerin fırsatlardan anında haberdar olması sağlanıyor.

 

agac

 

Bahçeye dair her şeyin, bir tıkla doğaseverlerin elinin altında olduğu söyleyen Ağaç ve Peyzaj AŞ'nin Planlama ve Ticaret Müdürü Yurdaer Yakşi, www.bahcemarket.com üzerinden sunulan hizmeti şu sözlerle anlattı:

"Ağaç ve Peyzaj AŞ olarak, doğaseverlere Bahçe Market satış noktalarımız aracılığıyla sunduğumuz hizmeti, değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak online sisteme de taşıdık. Şehrin koşuşturmacasında savrulurken, sonuncusunu Ataşehir'de açtığımız Bahçe Marketlerimize gitme fırsatı bulamayan doğaseverler için büyük bir kolaylık sağladık. Özellikle pandemiden sonra insanlar günün stresini toprakla buluşarak, bitkiler ve çiçeklerle ilgilenerek atmak istiyorlar. Fakat bunlara erişmek için her zaman vakit ya da imkân bulamayabiliyorlar.

 

agac

 

Biz de bu noktada, www.bahcemarket.com üzerinden sunduğumuz hizmetle devreye giriyoruz. Onları sadece bitki ve çiçekle değil, bahçeye dair her şeyle sitemizde buluşturuyoruz. İç ve dış mekân bitkilerini, toprak ve gübre çeşitlerini, bahçe ekipmanlarını, saksı çeşitlerini, tasarım aranjmanlarını; kısacası bahçe deyince aklınıza gelebilecek her ürünü onlara ulaştırıyoruz. Üstelik bunun için günlerce beklemelerine de gerek kalmıyor, çünkü canlı çiçeklerimizi İstanbul içinde 48 saatte yeni adreslerine teslim etmiş oluyoruz. Biliyorsunuz ki, bize oldukça cömert olan doğaya karşı nazik olmak da bizim görevimiz.

 

agac

 

Bu yüzden özellikle canlı bitkilerimizin paketlenmesi konusunda oldukça hassas davranıyoruz ve en kısa sürede bitkiyi adresine ulaştırıyoruz. Bitki dışındaki ürünlerimizi ise sadece İstanbul'a değil, tüm Türkiye'ye aynı özenle paketleyip gönderebiliyoruz. Ayrıca www.bahcemarket.com üzerinden alışveriş yapanları çeşitli avantajlarla da buluşturuyoruz. Sadece özel günlerle sınırlı kalmayıp, yılın birçok döneminde ürünlerimizde yüzde 15'ten başlayan indirim kampanyaları uyguluyoruz. Şu anda da www.bahcemarket.com'da bulunan tüm ürünlerimizde yüzde 15 indirim fırsatı müşterilerimiz bekliyor.

 

agac

 

Yeni yıla sayılı günler kala, yılbaşı ruhunu canlı çam ağaçlarıyla ya da yılbaşı konseptine özel hazırladığımız aranjmanlarımızla evlerine taşımak isteyenlere de indirimimizi sizler aracılığıyla tekrar duyurmuş olalım. www.bahcemarket.com'a özel avantajları hem sitemizden hem de sosyal medya hesaplarımızdan takipçilerimizle düzenli olarak paylaşıyoruz. Tüm doğaseverleri www.bahcemarket.com'da bekliyoruz."

 

agac

 

Evlerini ve bahçelerini renklendirmek, ofislerinin havasını değiştirmek isteyen herkes; hem rengârenk çiçeklerin hem bahçe ekipmanlarının hem de uzun ömürleriyle yaşam alanlarının en sadık dostu olacak teraryumların bulunduğu www.bahcemarket.com'u ziyaret edebilir.

 

agac

 


Paylaş: 

Diğer Haberler