GARDENSA’DAN 60’NCI YIL KOKTEYLİ

Gardensa Çiçekçilik, 5 Ocak cumartesi günü düzenlediği kokteyl ile sektördeki 60’ncı yılını kutladı.

GARDENSA’DAN 60’NCI YIL KOKTEYLİ

 

Arifiye’deki showroomuyla sektörde kaliteli hizmetini sürdüren Gardensa Çiçekçilik, 60’ncı yılını kutluyor. 5 Ocak cumartesi günü 60’ncı yıl kokteyli düzenleyen Gardensa, eski ve yeni çalışanlarıyla bir araya geldi.

‘Büyük mutluluk’

Gardensa Yönetim Kurulu Başkanı Ziraat Yüksek Mühendisi Riccardo Disperati, 60 yıldır sektöre katkı sağlamaktan son derece mutlu olduklarını belirterek, kokteylde katılan tüm dostlarını teşekkür etti. Disperati, kokteyl ile ilgili olarak: “Bu müthiş bir heyecan. Türkiye’de bu sektör içinde 60 yıl demek kolay bir şey değil. Bu bir aile toplantısı aslında. Herkes birbirini çağırıyor ve bu çağrıya bu kadar insan cevap verdi. Türkiye’nin değişik yerlerinden gelenler var. İnsanların arasında kurulan bir frekans var. Tahmin ediyorum bunun çıkış noktası da meslek sevgisi. Bu bizim için de çok büyük bir mutluluk tabi.” diye konuştu.    

Pasta kesildi

Merkezi İstanbul Kadıköy’de bulunan Gardensa Çiçekçilik, Sapanca yolu üzeri Gölbaşı Mevki Arifiye’de bulunan showroomunda düzenlediği kokteylde mangal partisi de gerçekleştirdi. Kokteyl, 60’ncı yıl pastasının kesimiyle devam etti.


Paylaş: 

Diğer Haberler