KAYA’NIN MUTLU GÜNÜ

Arifiye Fidancılık Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kaya, cumartesi akşamı gerçekleşen törenle oğlu Murat Kaya’yı evlendirdi.

KAYA’NIN MUTLU GÜNÜ

 Çiftin düğünü Erenler Şaheser Düğün Sarayında gerçekleşti. Ailesi ve yakınları, oğlunu evlendiren Erol Kayayı bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Katılımın yoğun olduğu düğün töreninde tanıdık simalar göze çarptı. Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Milletvekilleri Ali İhsan Yavuz ve Hasan Ali Çelik, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve  Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu törene katılan önemli isimler arasındaydı. Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Sektörünün STK başkanları ve sektörün önde gelen isimlerinin de yer aldığı düğün töreninde çiftin nikahını, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu kıydı.

 

 Törene katılan davetliler bu özel organizasyonda keyifli saatler geçirdi. Mutlulukları gözlerinden okunan ve aynı yolda yürümeye ‘evet diyen Murat- Esma Kaya çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


Paylaş: 

Diğer Haberler