Peyzaj Mimarları Odası’ndan Eskiz Atölyesi Eğitimi

Peyzaj Mimarları Odası üniversitelerde Eskiz Atölyesi eğitimi başlatıyor. 7 Mayıs Cumartesi günü Çukurova Üniversitesi’nde başlayacak program çevrim içi olarak gerçekleştirilecek.

Peyzaj Mimarları Odası’ndan Eskiz Atölyesi Eğitimi

Peyzaj Mimarları Odası üniversitelerde Eskiz Atölyesi eğitimi başlatıyor. 7 Mayıs Cumartesi günü Çukurova Üniversitesi’nde başlayacak program çevrim içi olarak gerçekleştirilecek. Hüseyin Emre Kılıç’ın moderatörlüğünü yapacak programa Serdar Bostancı eğitmen olarak katılacak.

Oda tarafından yapılan açıklamada, “TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 15. Dönem Yönetim Kurulu olarak peyzaj, peyzaj mimarlığı ve meslek alanlarımız ile ilgili ülkemizde eğitim veren üniversitelerimizin içerisinde yer alacağı "Eskiz Atölyesi Üniversitelere Konuk Oluyor" eğitim serileri gerçekleştirilecektir. Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı Bölümleriyle gerçekleştirilecek Eskiz Atölyesi Eğitim serisinin ilki Çukurova Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü 1. ve 2. Sınıf öğrencileri ile 7 Mayıs 2022 Cumartesi günü 20.00-23.00 saatleri arasında, 3. ve 4. Sınıf öğrencileri ile 14 Mayıs 2022 Cumartesi günü 20.00-23.00 saatleri arasında çevrim içi olarak Serdar Bostancı`nın eğitmenliğinde ve Hüseyin Cemre Kılıç`ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.” denildi.

Başvuru için https://forms.gle/NFo5wSuha5ihvYzJ8


Paylaş: 

Diğer Haberler