Peyzaj Mimarları Odası’ndan Karaaslan’a Ziyaret

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası kadro sorunlarını Samsun Millet Vekili Çiğdem Karaaslan ile görüştü. Görüşmede, iklim değişikliği ve 657 sayılı Devlet Memurları Yasasına tabi peyzaj mimarlarının kadro sorunları görüşüldü.

Peyzaj Mimarları Odası’ndan Karaaslan’a Ziyaret

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası peyzaj mimarlarının kadro sorunları Samsun Millet Vekili Çiğdem Karaaslan ile görüştü. Görüşmede, iklim değişikliği ve 657 sayılı Devlet Memurları Yasasına tabi peyzaj mimarlarının kadro sorunları görüşüldü.

Oda tarafından yapılan açıklamada; “657 sayılı Devlet Memurları Yasasına tabi meslektaşlarımızın kadro sorunları ile çözüm yolları, iklim değişikliği ve diğer mesleki konular hakkında fikir alışverişinde bulunmak üzere Samsun Milletvekili meslektaşımız Sayın Çiğdem Karaaslan makamında ziyaret edilmiştir. Ziyarete 14. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Otuzoğlu, 2. Başkanı Barış Işık ve Genel Sekreteri Özay Yerlikaya katılmıştır.  Kadro sorunu yaşayan meslektaşlarımızın ve meslek alanlarımızın gelişimi için yapılabilecek ortak çalışmaların değerlendirildiği görüşme için Sayın Çiğdem Karaaslan`a meslektaşlarımız adına teşekkür ederiz.” denildi.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler