PLANT KONFERANS MALATYA’DA

Plant Konferans Malatya İnönü Üniversitesi’nde. 11 Mart Cuma günü gerçekleşecek olan konferansa Metin Torun, Furkan Alpay, Erdal Yeşil, Remzi Adıyaman ve Şahin Erdil konuşmacı olarak katılıyor.

PLANT KONFERANS MALATYA’DA

Üniversitelerde büyük ilgi gören Plant Dergisi Sektörel Değerlendirmeler -Peyzaj ve Süs Bitkileri Plant Konferans- bu hafta Malatya İnönü Üniversitesinde. 11 Mart Cuma günü saat 14.00daki konferans İnönü Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Konferans Salonunda yapılacak. Konferansa Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Harita Mühendisi Metin Torun, Battalgazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Peyzaj Mimarı Furkan Alpay, Bioart Biyolojik Tasarımlar Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Yeşil, Plant Dergisi İmtiyaz Sahibi Remzi Adıyaman ve FÜAB (Fidan Üreticileri Alt Birliği) Yönetim Kurulu Üyesi Şahin Erdil konuşmacı olarak katılacak.

 

Plant Dergisi İmtiyaz Sahibi Remzi Adıyamanın moderatörlüğünde yapılacak olan konferansa bölüm öğrencilerinin büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Konferansta ayrıca öğrenciler sektörle ilgili merak ettikleri soruları katılımcılara yöneltecek. 


Paylaş: 

Diğer Haberler