SÜSBİR’DEN DAVET

SÜSBİR Başkanı Selahattin Altun, Plant Ödülleri gecesine tüm üreticileri davet etti. SÜSBİR’in Plant Ödüller’nin tertip komitesinde bulunduğunu hatırlatan Altun, ödül gecesinin sektör için bir prestij olduğunu söyledi

SÜSBİR’DEN DAVET

Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği (SÜSBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Altun, Plant Ödülleri gecesi öncesinde sitemize ödemli açıklamalarda bulundu. Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi tarafından organize edilen Plant Ödüllerinin sektör için büyük bir değere sahip olduğunu ifade eden Başkan Altun, SÜSBİRin tertip komitesinde yer aldığını hatırlattı. Süs bitkileri üretimi sektörünün ülke ekonomisine büyük bir katma değerde bulunduğunun altını çizen Altun, "Üretim alanında büyük emekleri bulunan sektördeki firmaların ödüllendirilmesi düşüncesi yerinde bir fikir. İnanıyorum ki, Plant Ödülleri bu sektörün en prestijli ödülü olacaktır" diye konuştu.

Süs bitkileri üreticilerini Ankarada düzenlenecek olan ödül gecesine davet eden Altun, "Üreticilerimizi bu özel geceye özelikle davet ediyoruz. Bakanların da teşrif edecekleri gecede sektörün birlik beraberliğini ve güçlülüğünü hep birlikte gösterelim" diye konuştu.     


Paylaş: 

Diğer Haberler