Özel Haber

Eskişehir’in Kalp Atışı

‘Doğal Afet Zararlarını Azaltma Projesi (Porsuk Projesi)’ kapsamında Eskişehir Porsuk Çayı’nın peyzaj onarımı yapılarak doğaya yeniden kazandırıldı. Alan kullanımları mevcut doğal ve kültürel değerler dikkate alınarak analiz edilmiştir.

Özel Haber

Yaşam ve Eğlence Merkezi Peyzaj Projesi

Yosun Peyzaj tarafından peyzaj projesi yürütülen Bursa Nilüfer’de şehirle iç içe konumuyla bünyesinde birçok seçkin markaları ve eğlence mekânı bulunduran, modern mimari ve peyzaj tasarımıyla Bursa’ya yeni bir soluk katıyor.

Özel Haber

Yeşil Şehirler Huzurlu Nesiller

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi son altı yılda geleceğe daha yaşanır bir kent bırakmak adına 5 milyon metrekarelik yeşil alan oluştururken, 1 milyon 350 bin ağacı toprakla buluşturdu. Yeşil Antep Projesi kapsamında 27 milyon fidan hedefine hızla ilerliyor

Özel Haber

Karmen Peyzaj: Yeşile Atılan İmza

Karmen Peyzaj, alanında uzman ve deneyimli peyzaj mimarı, mimar ve mühendis kadrosuyla projelerini başarıyla hayata geçiriyor. Yenilikçi altyapısı ve geniş ürün yelpazesi ile konsept peyzaj kavramını müşterileriyle buluşturuyor.

Özel Haber

Afyonkarahisar Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Merkezi

Orman Genel Müdürlüğü markası ile toplamda 24 çeşit bitki çayı, 6 çeşit bitki yağının ve yabanıl meyve sirkesinin yer aldığı ürün listesindeki çeşitler ePTTAVM.com üzerinden satışa sunuluyor.