Sektörel

PSB Anatolia Fuarı’na Peyzaj ve Süs Bitkileri Firmalarından Yoğun İlgi

8-11 Eylül tarihleri arasında Sapanca Kırkpınar Sahili’nde gerçekleştirilecek olan PSB Anatolia Fuarı, peyzaj ve süs bitkileri firmalarından yoğun ilgi görüyor. Kovid-19 önlemlerinin eksiksiz uygulanacağı PSB Anatolia Fuarı katılımcı ve ziyaretçilerini güvenli fuar alanında ağırlayacak. Kapalı fuar alanında gerçekleştirilen organizasyonların aksine, doğayla uyumlu, peyzaj ve süs bitkileri için uygun şekilde açık alanda gerçekleştirilecek.

Sektörün en kapsamlı fuarı

PSB Anatolia Fuarı, peyzaj ve süs bitkileri sektöründe faaliyet gösteren tüm ürün profilini bir araya getiriyor. PSB Anatolia Fuarı, süs bitkilerinin yanında; peyzaj tasarım ve uygulama, sert zemin ve doğal taş, aydınlatma, biyolojik gölet ve havuz, üretim ekipmanları, oyun grupları, kent ekipmanları firmalarına ev sahipliği yapıyor. PSB Anatolia Fuarı ziyaretçilerine, geniş ürün profili sunarak, tüm ihtiyaçlarına hızlı ve kolay şekilde ulaşma imkânı sunuyor.

Dünya standartlarında bir Fuar

Uluslararası standartlara uygun çalışmalar yürüttüklerini belirten ve PSB Anatolia Fuarı’nın sektörün önemli bir parçası olduğunu söyleyen Adıyaman; “Sektörün içerisinden gelen birisi olarak, Fuarda en iyi hizmeti vermeyi ve en doğru adımları atmaya çalışıyoruz. Her yıl yaptığımız yenilikler bizi bu noktaya getirdi. 50 bin metrekarelik açık alanda katılımcı ve ziyaretçilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.” dedi.

 

Bu Gönderiyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz