Röportajlar

Green Statue Topiary Geleceğinizi Tasarlıyor

Mustafa Can Bayal: “Yaptığımız çalışmaları peyzaj sektörünün geleceği olarak görüyoruz. Bu anlamda insanlara verdiğimiz mesaj: “Geleceğinizde Varız”. Çıktığımız bu yolda, hayal gücünü estetik ve doğayla buluşturuyoruz."

Röportajlar

Geleceğin Anahtarı ‘Sürdürülebilir Dünya’

Doç. Dr. Ahu Aydoğan; “Küresel ısınma bizi değişime zorluyor, teknolojik ve tasarım anlamında dönüşüm yaşandığını söyleyebilirim. Bu durum hepimize sürdürülebilirlik dünyasını öğretiyor."

Röportajlar

Bahçe Mobilyasında Kalite ve Şıklık

Erdi Yıldırım: “Masstaş firması 2018 yılında kuruldu. Bahçe, balkon, veranda kültürünü Sakarya’ya getirmek istedik. Ana kalemimiz; bahçe ve balkon kültürü içerisinde kullanılan ürünler oldu ve bu alanda kısa sürede iyi yol katettik."

Röportajlar

Tecrübe ve Kalite Yeni Yüzüyle ‘Taxus’

Tamer Gümüş; “Taxus Fidancılık 2021 yılının Ocak ayında Durusu Fidancılık, İstanbul Botanik ve Fagus Fidancılık ortaklığı ile kuruldu. Yerli ve ithal ürün çeşitliliği olarak çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahibiz."

Röportajlar

Hızlı ve Kaliteli Üretim

Özkan Vardar; “Royal Plant’ı kurmaktaki temel amacımız kaliteli üretim yapmaktır. Sulama ve besleme konusunda belirli bir birikime sahibiz, bu birikimi üretim sahamızda uyguladık."