Sektörel

Engelli Dostu Tasarım Eğitimi Başlıyor

Bartın Üniversitesinin (BARÜ) yürütücülüğünde 6 farklı üniversiteden akademisyenler tarafından ülkemizdeki açık ve yeşil alanların ‘Engelli Dostu’ çözümler üretilerek planlanması ve tasarımı konularında eğitimler verilecek.

Sektörel

İhracatçılar Meclisi Yönetim Kurulu Belli Oldu

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mustafa Gültepe'nin başkanlığında yapılan toplantıda, 4 yıl boyunca TİM Yönetim Kurulu Üyesi olarak ihracat ailesine yön verecek olan yeni yönetim kurulu kadrosu belirlendi.

Sektörel

Sektör Temsilcileri Polat’ı Ziyaret Etti

Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat; Sakarya’da faaliyet gösteren süs bitkileri kooperatiflerinin başkanlarını makamında ağırladı.

Sektörel

Öğrenci Bitirme Projesi Başvuruları Başladı

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası ve Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanları Konseyi (PEMKON) tarafından düzenlenen ve bu yıl 10.`sunu gerçekleştirilecek Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğrenci Bitirme Projesi Ödülleri başvuruları başladı.

Sektörel

Tohumculuk Sektörü İstişare Toplantısında Buluştu

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) ve Alt Birlikleri Genel İstişare Toplantısı’nda bir araya geldi. 3-5 Haziran 2022 tarihleri arasında Bolu- Abant’ta yapılan toplantıya TÜRKTOB ve Alt Birliklerinin Yönetim Kurulu üyeleri ve yöneticileri katıldı.