Sektörel

Süs bitkiciliğinde Türkiye’nin uluslararası kapısı

Hürriyet’e konuşan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali hakkında açıklamalarda bulundu.

Sektörel

Türkiye’nin En Kapsamlı Peyzaj ve Süs bitkiciliği Festivali’nin ‘Basın Lansman Toplantısı’ Yapıldı

Türkiye’nin en kapsamlı Peyzaj ve Süs Bitkicili Festivali ‘Basın Lansman Toplantısı’ yapıldı. Yoğun katılımla gerçekleşen toplantı sonrasında katılımcılar alanı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Sektörel

Türkiye’nin En Kapsamlı Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali İçin Geri Sayım

Türkiye’nin en kapsamlı Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’nin hazırlıkları son hızla devam ediyor. 16 Eylül’de kapılarını açacak olan 3.Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali, katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamak için gün sayıyor.

Sektörel

Vali Kaldırım Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festival Alanını Denetledi

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’nin yapılacağı alanı ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ziyareti esnasında Vali Kaldırım’a eşlik etti

Sektörel

Dünya Çiçeklerin İyileştirici Gücünden Yararlanmalı

Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı İsmail Yılmaz pandemi sürecinde süs bitkileri sektörünün durumunu değerlendirdi. "İhracatın durma noktasına geldiği salgın süreci, kontrollü normalleşme ile birlikte eski günlerine dönüyor."