Sektörel

SÜS BİTKİLERİNDE BİTKİ BESLEME, YETİŞTİRME VE BİTKİ SAĞLIĞININ KORUNMASI EĞİTİM PROGRAMI

Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği (SÜSBİR) ve Çağlayan Tarım beraberliğinde 10-12 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Süs Bitkilerinde Bitki Besleme, Yetiştirme Ve Bitki Sağlığının Korunması Eğitim Programı’nda “Bitki Besleme Nedir? Süs Bitkilerinde Besin Eksiklikleri Ve Çözümü, Bitki Sağlığının Korunması, Süs Bitkileri Hastalık Ve Zararları” konularının ele alınacağı belirtildi.

Yapılan açıklamalara göre, kümelenme çalışmasının bir sonucu olarak üyelerin eğitim ihtiyaçları belirlenmiş ve eğitim programının ilk olarak 10 Ekim 2019 Yalova, 11 Ekim 2019 Bursa, 12 Ekim 2019 Sakarya’da gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Bu Gönderiyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

nurettin kartal5 Ekim 2019, Cumartesi - 18.54

Bu tür eğitim programlarının fidancılık sektöründe çalışan üreticilerimiz için çok faydalı olacağı kanısındayım Çağlayan Tarımı tebrik ederim. Ayrıca eğitim çalışmalarına Sapanca MYO Peyzaj bölüm öğrencilerimizi de davet ederlerse hoca arkadaşlarım ve öğrencilerimle seve seve katılırız. Öğr.Gör.Nurettin Kartal Sapanca MYO Peyzaj ve Süs Bitkileri Program Bşk.

Mehtap Aydın ( mehtap8154@hotmail.com)4 Ekim 2019, Cuma - 16.31

Sakaryadaki eğitim programınız nerede ve kaçta gerçekleşecek katılmak istiyordum teşekkürler