ADA BOTANİK TECRÜBESİYLE İLERLİYOR

ADA Botanik firma sahibi Alper Gülel, sektörde biriktirdiği tecrübesiyle firma olarak ilerlemek istediklerini söylüyor. Gülel, “Ciddi bir ekiple çalışıyoruz. Yakın zamanda sektör içerisinde üst sıralara tırmanmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

 ADA BOTANİK TECRÜBESİYLE İLERLİYOR

 

ADA Botanik firma sahibi Alper Gülel, 2010 yılından bu yana sektörün içerisinde olan bir isim. Sektörde biriktirdiği tecrübe ve birikimi şimdilerde yeni kurduğu ADA Botanik firmasına aktarıyor. Alper Gülel, sektördeki 7 yılda söz sahibi oldu. ADA Botanik, İstanbul Çekmeköy - Alemdağda 5,5 dönüm alanda hizmet veriyor. Gülel, yakın bir zamanda 14 dönüm üretim tesisi kuracaklarını söylüyor. Alper Gülel, hedeflerini şöyle anlatıyor; "Ciddi bir ekiple çalışıyoruz. Yakın zamanda sektörün içerisinde üst sıralara tırmanmayı hedefliyoruz. Hedefimiz; kaliteli ve iyi hizmet vermek. Kentleşmenin ve betonların arttığı şu İstanbulda insanlara yaşanabilir doğal ve güzel alanlar oluşturmak istiyoruz. Bununla ilgili mimar arkadaşlarımızın yapmış olduğu çalışmalar var. Bunları hayata geçirdiğimiz takdirde, taş binaların içinde bile yaşanabilir alanlar oluşturacağız. Bu konuda başarılı olacağımızı düşünüyorum."

 

 

SEKTÖRDE KALICI OLMAK İSTİYORUZ

 

Sektörde tecrübeleri bulunduğunu ve bu tecrübeyle ön plana çıkmayı planladıklarını kaydeden Alper Gülel, "Burada planladığımız, tezgahımızda tamamen perakende satışı gerçekleştirmek. Perakende satışla beraber proje uygulamalarıyla beraber yol alacağız. Sektörde kalıcı olmak, sektöre katkı sağlamak için çalışacağız. Elimizden gelen her şeyi yapacağız. Amacımız, sektörü bir adım daha yukarı taşıyabilmek" dedi. Sektörün çok önemli olduğunu ve devletin sektöre sağlayacağı destekle birlikte yapılacak çok güzel şeyler olduğunu kaydeden Gülel, "Biz yeryüzünde en verimli topraklara sahip ülkeyiz. Devletimizin de desteğiyle bu konuda dünyada adından söz ettirecek ülkeler arasına girebiliriz. Ve bizim de karınca misali çalışkanlığımızla hedefimiz bu olacaktır. Yolumuz bu olacak; karınca misali faydamız ne olacaksa o kadar ileri gideceğiz" diye konuştu.

 

 

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler