AĞAÇ AŞ. ÇALIŞIYOR, İSTANBUL GÜZELLEŞİYOR

Türkiyenin gözbebeği İstanbulda son zamanlarda yapılan uygulamalar ve çevre düzenlemeleri ile görenleri büyülüyor.

 AĞAÇ AŞ. ÇALIŞIYOR, İSTANBUL GÜZELLEŞİYOR

Tabiat harikası İstanbul artık doğal güzelliği ve boğaz manzarasıyla değil, çevre düzenlemeleri ve binlerce dikilen rengarenk bitki ve çiçeklerle dikkatleri üzerine çekiyor.

Bunların en belirgin örneği, her gün binlerce aracın geçtiği çevre yolları kenarlarına yapılan düzenlemeler ile İstanbula güzellik üstüne güzellik katıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş B bünyesinde özel olarak yetiştirilen çiçek ve bitkiler, yapılan peyzaj düzenlemeleriyle Dünyanın gözdesi İstanbul kentine estetik bir görünüm kazandırılarak şehrin güzelleşmesine katkı sağlanıyor.

MARKA ŞEHİR İSTANBUL

 

İstanbula doğasıyla uyumlu yeni bir yüz kazandırabilmek için, İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş aralıksız bir şekilde çalışmalarını yürütülüyor.

Ağaç AŞ.  Genel müdürü yardımcısı olarak görev yapan hemşerimiz Faruk Kacır, İstanbul Ağaç AŞ. Çalışmaları ile daha güzel ve estetik bir durum alarak İstanbul tarihine yakışır bir güzelliğe bürünecekNULL, dedi.

Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini belirten Faruk Kacır, İstanbul için çalışmalarımızı daha arttırarak ve genişleterek sürdüreceğiz. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında seralarda üretilen çiçekleri toprakla buluşturuyoruz..Anlaşma yaptığımız üreticiler ile ekonomiye katkıda bulunurken şehrimize de güzelleştiriyoruz.

Bu doğrultuda İstanbul Ağaç ve Peyzajın çalışmaları İstanbulu örnek bir şehir haline getirecek, sadeceTürkiyede değil, Dünyada İstanbulu marka yapmak istiyoruz, dedi.

 

İSTANBUL AĞAÇ VE PEYZAJ A.Ş ÇALIŞMALARI

Ağaç AŞ. kuruluş amacı; park, bahçe, çevre düzenlemesi, havza ağaçlandırması ve bunlara yönelik olarak bitki yetiştirmek, üreticilerden alıp iyileştirmek (uygun toprak yapısında kaba almak, budamak, form vermek v.b.) toprak karışım malzemesi üretmek, bütün bu işler için projeler hazırlamak ve uygulamaktır.

Yaptığı çalışmalarla sektörünün öncü şirketi olmuş ve bitki standartlarını yükselterek İstanbul´a yeşil alanlar kazandırılması için nitelikli bitkilerin teminine ve peyzaj uygulamalarına imza atmıştır.

Çim Saha Tanzimi, Ağaç ,çalı ve gül dikimi, Mevsimlik ve Yer örtücü dikimi, Lale dikimi, Makine ile toprak kazısı, Su deposu imalatı, İşlenmiş demir imalatı (Ferforje), Bitkisel toprak temini ve serimi, Sulama tesisatı, Elektrik tesisatı, Bakım imalatları ( çapa,temizlik,budama,çim biçme v.s), Sert zemin imalatları ( helikopterli beton, kpt döşeme, granit), Yol bordürü ve bahçe tipi bordürü döşemesi, Şelale ve Havuz imalatları, Sondaj, Spor Alanları (Halı Saha, Basketbol ve Voleybol Sahaları)

Fidanlık Tesis eder; her türlü fidan ve bitki üretimi ve satışı yapar. Peyzaj ve ağaçlandırma projeleri hazırlar ve uygular.

İhtiyaç duyulan her türlü Peyzaj ve Ağaçlandırma materyalleri temin eder. (Bitki, Gübre, Çim Tohumu, süs Bitkileri vb.)

Dere yatakları ve su havzaları ağaçlandırması, erozyon kontrolü için etüt, proje ve uygulama çalışmaları ve bu projelere ait bakım çalışmalarını gerçekleştirir. Şehir, hatıra ve sel ormanları oluşturur.

İstanbul´un cadde ve sokaklarında ağaçlandırma, peyzaj, bakım ve onarım çalışmaları yapar.

İthalat, ihracat, perakende dahili ticaret ve faaliyet konuları ile ilgili taahhüt işleri yapar.

Maksat ve mavzuu ile ilgili özel eğitim kurumları kurar, işletir. Bayilik, acentelik, taşeronluk, distribütörlük, komisyonculuk, mümessillik, anlaşmaları yapar, taahhüde girer.

Maksat ve mevzuu ile ilgili gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında iş ortaklıkları kurar.

 Paylaş: 

Diğer Haberler