BAKAN MÜEZZİNOĞLU, YEŞİL VADİYE FİDAN DİKTİ

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kendi ismine hazırlanan fidanı Yeşil Vadi’de toprakla buluşturdu.

 BAKAN MÜEZZİNOĞLU, YEŞİL VADİYE FİDAN DİKTİ

Beylikdüzü Belediyesi tarafından Beylikdüzü Kültür Merkezinde vatandaşlara yönelik toplantı ve ilçede incelemelerde bulunmak üzere Beylikdüzünü ziyaret eden Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, beraberinde Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ahmet Selamet ile birlikte Yeşil Vadi deki çalışmaları yerinde inceledi. Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kendi ismine hazırlanan fidanı toprakla buluşturan Bakan Müezzinoğlu, işçilere çalışmalarında kolaylıklar diledi. Yeşil Vadi projesinin Beylikdüzü ve İstanbul ili için önemini vurgulayan Başkan Uzun, "Yeşil Vadi diğer adıyla Şehir Parkı projesi ile Beylikdüzü, İstanbulun akciğeri olacak" dedi.

 

Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Uzun, Beylikdüzüne yapılan yatırımlarla ilgili de bilgiler verdi. Bakan Müezzinoğlu ise Beylikdüzüne yapılacak hizmetlerin hızlandırılması ile ilgili ellerinden gelen desteği vereceklerini dile getirdi. Programa ayrıca AK Parti İstanbul İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Cebeci ve Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Av. Ercan Ay da katıldı.


Paylaş: 

Diğer Haberler