2023 Faaliyetleri Değerlendirildi

Antalya'da gerçekleştirilen toplantıda, 23 Ocak 2024 tarihinde, Orman Genel Müdürlüğü tarafından 2023 yılı faaliyetlerinin değerlendirilip, 2024 yılı programlarının ele alındı.

2023 Faaliyetleri Değerlendirildi

 

Toplantıya, Genel Müdür Bekir Karacabey, Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları, ve Bölge Müdürleri katılım sağladı. Toplantının açılış konuşmasında, Genel Müdür Karacabey, Orman Genel Müdürlüğü'nün 185 yıllık geçmişinde gelecek nesillere daha yeşil bir vatan bırakma amacı doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti. Ayrıca, iklim değişikliği ile mücadele kapsamında personel, hava ve kara araçları sayısını artırarak güçlendiklerini vurgulayarak, orman yangınlarında yaşamını yitiren tüm orman şehitlerini rahmetle anıldı.

 

Toplantı süresince, Orman Bölge Müdürleri ve Daire Başkanları, dört gün boyunca ayrı ayrı sunumlar gerçekleştirerek, 2023 faaliyetlerini ve 2024 programlarını detaylandırdılar. Toplantı, 26 Ocak 2024 Cuma günü, 2024 yılının daha da başarılı geçmesine yönelik dilek ve temennilerle sona erdi.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler