AĞAÇ A.Ş GELENEĞİ BOZMADI

İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş., Flower Show Fuarı’nın 2’nci gününde düzenlediği kahvaltı ile sektör temsilcilerini ağırladı.

AĞAÇ A.Ş GELENEĞİ BOZMADI

KAHVALTIDA BULUŞTULAR

Sektörün öncü ve lider şirketi İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ, Flower Show Türkiye bünyesinde İstanbulda buluşan sektörün önde gelen temsilcilerini, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Florya Sosyal tesislerinde ağırladı. İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞnin düzenlediği kahvaltı programına, İBB Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Cemal Özdemir, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Mehmet İhsan Şimşek, İstanbul Üniversitesi Orman Fak. Dekanı Prof. Dr. Ahmet Yeşil, Süs-Bir Başkan Abdullah Okul, park bahçe ve yeşil alanlar müdürlerinin yanı sıra sektörün yerli yabancı çok sayıda temsilcisi de katıldı.

 

‘GÖNÜL VERDİK

600 misafirin ağırlandığı kahvaltı programının açılış konuşması İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Eyyüp Karahan gerçekleştirdi. Karahan: "Sektörümüzün Türkiye ve dünyadaki temsilcilerini bir araya getirmek amacıyla düzenlemiş olduğumuz kahvaltı programımıza hepiniz hoş geldiniz. Bu organizasyon ile amacımız Türkiye deki bitki ve peyzaj sektörünü dünyanın sektörünün ileri gelen temsilcileriyle bir araya getirmek. Ben iktisatçıyım, bu işlerin ehli sizlersiniz ama bizlerde en az sizin kadar bu işe gönül verdik. Ürünleri ithal eder halden ihraç eder bir hale geldik. Bu Türkiye sektörüne kazandırılmış olumlu bir ivmedir." dedi.

 

TÜRKİYE PAZARI

Karahanın konuşmasından sonra kürsüye gelen Süs-Bir Başkanı Abdullah Okul ve İstanbul Üniversitesi Orman Fak. Dekanı Prof. Dr. Ahmet Yeşil sektörün her geçen gün daha da geliştiğini ve bu gelişimin devam etmesi için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını belirttiler. Son olarak Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Mehmet İhsan Şimşekin söz aldığı programda; Flower Show Fuarına her geçen yıl katılımcı sayısının arttığı, yerli üreticilerin üst standartlarda üretim yaparak dünya firmalarıyla yarışır hale geldiği ve sektörde Türkiye pazarının etkin bir hal aldığına dikkat çekildi. Samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltı programında katılımcılar sıcak temaslarda bulundu. Programın ardından fuar alanına geri dönen misafirler İstanbul Ağaç ve Peyzaj A.Ş.ye bu organizasyonu düzenleyerek sektöre verdiği destekten ötürü teşekkür ettiler.

 

 

 

 

Istanbul Agac ve Peyzaj A.S hosted representatives from the industry by traditional brekfast in 2nd day of  Flower Show 2013. There were crowded participation to breakfast and people debated Turkeys position in the industry and they pointed out Turkey market becomes active in the sector. 

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler