Ataşehir Bahçe Market Hizmete Açıldı

Ağaç ve Peyzaj A.Ş’nin on birinci Bahçe Market’i Ataşehir’de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin katılımıyla açıldı.

Ataşehir Bahçe Market Hizmete Açıldı

 

Ataşehir'de 7 bin metrekare alan üzerine kurulan Bahçe Market, 600 metrekare kapalı ve bin 200 metrekare açık satış alanına sahip. 500 çeşit iç mekân ve 750 çeşit dış mekân bitkisinin yanı sıra; saksı çeşitleri, bahçe aletleri, gübre ve toprak çeşitleri de uygun fiyatlarla İstanbullulara sunuluyor.

 

Anadolu Yakası'nın en büyük Bahçe Market'i olarak Ataşehir Bulvarı'nda hizmete giren Bahçe Market'in açılışında konuşan İmamoğlu, "Bahçe Market'imiz, Ağaç ve Peyzaj A.Ş. şirketimizin güzel bir hizmeti. Bu tarz yerlerimiz sadece bir market değil, aynı zamanda bir yeşil alan gibi tanzim ediliyor ve güzelliğiyle, çevreye verdiği moralle de etkili olması değerli. Buraya gelip sadece alışveriş yapmak değil, böyle gezinmek bile güzel, oradaki çiçekleri ya da ağaç türlerini tanımanın bile faydası olduğunu düşünüyorum" dedi.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler