BAHÇE VE PEYZAJA DAİR HER ŞEY BU FUARDA

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenecek olan Bahçe Dünyası 2013 8. İstanbul Bahçe Mobilyaları, Peyzaj Tasarımı, Bahçe Mimarisi, Bahçe Ekipman, Havuz ve Bitkiler Fuarı, 28 - 31 Mart 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükç

BAHÇE VE PEYZAJA DAİR HER ŞEY BU FUARDA

 

Fuar
İnsana, doğaya saygılı; estetik, fonksiyonel ve özgün tasarımları içinde barındıran ürün ve hizmetlerin yer aldığı Bahçe Dünyası 2012, her sene olduğu gibiyurtiçi ve yurtdışından sektördeki dünyaca ünlü markaları, üreticileri, yapı marketleri, inşaat firmaları ve turistik tesislerin satın alma yetkililerini, belediyeleri, mimarları, konu ile ilgili profesyonelleri ve son tüketicileri aynı çatı altında buluşturdu. Yurtiçi ve yurtdışından yoğun ilgi gören fuar, 2012 yılında 20 ülkeden gelen (ABD, Azerbaycan, Çin, Mısır, Yunanistan, İsrail, İran, İtalya, İspanya GürcistanMakedonya, Lübnan, Libya, Portekiz, Romanya, Suudi Arabistan, Sudan, KKTC, Ukrayna ve Türkiye) toplam 20.343 sektör profesyoneli ve son tüketici tarafından ziyaret edildi.

Bahçe bitkileri
Bahçe Dünyası 2013 fuar kapsamında yer alan; Bahçe Mobilyaları: Teak, rattan, bambu, ferforje, mermer, ahşap, alüminyum ve plastik bahçe mobilyaları.  Bahçe Dekorasyon ve Peyzaj Ürünleri: Bahçe bitkileri, gölgeleme ekipmanları, salıncaklar, bahçe heykelleri, dekoratif taşlar.  Bahçe Teknik Ekipmanları: Aydınlatma sistemleri, çitler, bahçe sulama donanımları, çim biçme makineleri.  Bahçe Hobi Malzemeleri: Bisikletler, motorsikletler, karavanlar, ses ve video sistemleri, oyun, eğlence ve spor ekipmanları. Hizmetler: Bahçe tasarımı, peyzaj mimarisi, bahçe bakımı ile ilgili son trendler, bahçe ve doğada zaman geçirmeyi sevenlerin beğenisine sunulacak.  


Paylaş: 

Diğer Haberler