BARKOD SİSTEMİYLE HIZLI SATIŞ

FidanSOFT Bilgi Yönetim Sistemi ile daha hızlı satış yapmak mümkün. FidanSOFT barkod otomasyon sistemleri ve mobil çözümler işletmelerin hız, kalite ve verimliliklerini artırıyor.

BARKOD SİSTEMİYLE HIZLI SATIŞ

Sektörde teknolojinin kullanılması sektörün tüm yönlerinle geliştirilmesine katkı sağlıyor. Bilgisayar yazılımları da bu gelişimin önemli bir parçasını oluşturuyor. Yazılımlar firmaların daha efektif çalışmalarını sağlıyor. Sektörün önemli yazılımlarından bir tanesi de FidanSOFT tarafından geliştirilen ‘Fidansoft Bilgi Yönetim Sistemi. Stok, barkod otomasyon sistemleri ve mobil çözümler sunan Fidansoft, firmalara sunduğu ürünler ve yazılım programlarıyla daha hızlı ve verimli çalışılmasını sağlıyor.

 

FİDANSOFT SİSTEMİ

FidanSOFT ile tüm stoklar takip altında tutuluyor. Söz konusu program kullanılarak fidan etiketleri çıktısı alınıyor, el terminali yada barkod okuyucu yardımıyla hızlı satış yapılıyor. Ayrıca FidanSOFT barındırdığı diğer modüller sayesinde kasa, banka hareketleri tutulabilen, fatura ve irsaliye kesilebilen bir muhasebe programıdır. FidanSOFT işinize hız, kalite ve verimlilik katıyor.

Stok ve Barkod Programı: Barkod ve fidan etiketi basımı; stok, cari, kasa, çek-senet takibi yapılabilen bilgi yönetim sistemi.

Barkod Yazıcı ve Etiketler: Fidan etiketleri ve her türlü barkod basımları için yazıcı. Güneş, yağmur, fırtına gibi olumsuz hava koşullarına dayanıklı tyvek fidan etiketleri.

El Terminalleri: Bilgisayar programıyla entegre çalışan, mobil bir şekilde stok takibi, satış ve fatura kesimi yapılabilen barkod okuyuculu el terminalleri.

 

It is able to make faster sales with FidanSOFT Information Management System. FidanSOFT barcode automation system and mobile business solutions which developed by Ayer Barcode is increasing speed, quality and productivity of the companies.


Paylaş: 

Diğer Haberler