BÜYÜK YARIŞMA İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi bünyesinde düzenlenecek olan ‘Plant Ödülleri’ için başvurular 11 kasım tarihi itibariyle başladı.

BÜYÜK YARIŞMA İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

GÖRKEMLİ GECE

Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi bünyesinde 2 yılda bir düzenlenecek olan ‘Plant ÖdülleriNULL, süs bitkisi üretimi ve peyzaj mimarlığı alanında ‘en iyileri ödüllendirecek. İlk kez gerçekleştirilecek ödül gecesi, ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmazın sunumuyla 14 Ocak 2015 Çarşamba akşamı Ankara JW Marrıot Hotelde düzenlenecek görkemli törenle sahiplerini bulacak.

 

BAŞVURULAR BAŞLADI

Süs bitkisi üretiminde çağdaş ve yenilikçi yaklaşımları, ekonomiye ve peyzaj mimarlığı meslek disiplinine katkıyı özendirmek; seçilecek kişi ve kuruluşları kamuoyu gündemine getirmek ve onurlandırmak amacıyla düzenlenen Plant Ödülleri için heyecan başladı. Katılımcılar sunumlarını 11 Kasım tarihi (bugün) itibariyle teslim etmeye başlayacak. Son başvuru tarihi ise 15 Aralık 2014.

 

PLANT ÖDÜLLERİ

Büyük gecede ödüller; Üretici, Uygulama, Proje ve Bakım olmak üzere 4 ana başlık altında verilecek. Gecede ayrıca;  jürinin belirleyeceği, başvuru dahilinde olmayan, kişi yada kurumlara Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi ‘Özel Ödülü ile ‘Onur Ödülü takdim edilecek.

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler