Dayanıklı Peyzaj Entegrasyonu Projesi Eğitim Çalıştayı

Türkiye Dayanıklı Peyzaj Entegrasyonu Projesi (TULİP) Eğitim Çalıştayı, Orman Genel Müdürlüğü ev sahipliğinde Antalya'da başladı.

Dayanıklı Peyzaj Entegrasyonu Projesi Eğitim Çalıştayı

Türkiye Dayanıklı Peyzaj Entegrasyonu Projesi (TULİP) Eğitim Çalıştayı, Orman Genel Müdürlüğü ev sahipliğinde Antalya'da başladı. Çalıştaya, Orman Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Dünya Bankası Türkiye Ofisi Uzmanları katıldı.

Orman Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Yüzer'in Proje Koordinasyon Başkanı olarak gerçekleştirdiği konuşmasında, “Çeşitli kurumlardan katılımın sağlandığı böyle önemli bir proje çalıştayına genel müdürlüğümüz olarak ev sahipliği  yapmaktan ve katılmaktan dolayı onur duyduğumu, eğitim süreci içerisinde kurumlar olarak yaptığımız ve 2022 yılında yapacağımız proje faaliyetleri, çalışma planları ve bütçe taslaklarını birbirimizle paylaşıp eğitim sonunda en iyi şekilde değerlendirileceğini belirterek çalıştayın hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Çalıştayda katılımcı kurumların yetkilileri de çalıştaya ilişkin konuşma ve sunumlarını gerçekleştirdiler. Çalıştay, 20 Mayıs Cuma günü sona erecek.


Paylaş: 

Diğer Haberler