Doç. Dr. Ulvi Erhan Erol; Uluslararası Tasarım Ödüllerinde Yeniden Jüri Üyesi Oldu

Doç. Dr. Ulvi Erhan Erol ASLA; 2017 yılından bu yana A’ Desing Award & Comptition (A' Tasarım Ödülü ve Yarışması)’da jüri üyeliği yapıyor.

Doç. Dr. Ulvi Erhan Erol; Uluslararası Tasarım Ödüllerinde Yeniden Jüri Üyesi Oldu

Doç. Dr. Ulvi Erhan Erol ASLA; 2017 yılından bu yana A' Desing Award & Comptition (A' Tasarım Ödülü ve Yarışması)'da peyzaj planlama, peyzaj tasarım, şehir bölge planlama, iç mimari tasarımı, endüstri ürünleri tasarımı, grafik tasarım olmak üzere mimarlık ve güzel sanatlar tasarım alanlarında 14 kategoride jüri üyeliği yapıyor. Yarışma yıllardır birçok ünlü tasarımcıya ödüller veriyor ve İtalya Como'da bulunuyor.

 

2023 jüri değerlendirmesinde 5 bine yakın projeyi 15 günde değerlendirecek olan jüri üyeleri; yaklaşık 150-200 saat değerlendirme süreci ardından ödüle layık görülen çalışmalar belirlenecek. Tasarım profesyonelleri, basın mensupları ve akademisyenlerden oluşan International Design Academy - The Grand A' Design Award Jüri Heyeti'ni oluşturan 228 Jüri Üyesi bulunuyor.

 

İyi tasarım ödülü jüri panelleri multidisipliner olacak ve deneyimlerini, uzmanlıklarını ve teknik bilgilerini kullanarak tasarımı gerçekten doğrulayabilecek ve değerlendirebilecek tanınmış ancak en önemlisi deneyimli uluslararası tasarımcılar, profesörler, girişimciler, gazeteciler ve yayıncılardan oluşuyor.

 

A' Tasarım Ödülü ve Yarışması, ayrıca, katılımcılara daha fazla değer yaratmak için, kuruluşundan bu yana, tüm tasarım ödülleri ve yarışmalarında ilk kez, ön değerlendirme ve kontrol adı verilen katılımcıların daha önce çalışmaları hakkında fikir edinmelerine yardımcı olan bir ön değerlendirme prosedürü getirmiştir.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler