3. Peyzaj Ve Süs Bitkiciliği Festivali Stant Kayıtları Başladı

Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali, sektörün buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Festival için Stant Kayıtları Başladı

Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali, sektörün buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali 16-19 Eylül tarihinde üçüncü kez kapılarını açıyor. Covid-19 pandemisiyle durma noktasına gelen süs bitkiciliği sektörü festivalle hareketlilik kazanmayı bekliyor. Sektörün buluşma noktası olan festival; sağlık ve hijyen önlemleriyle örnek organizasyon olacak. 50.000 m?2; tamamen açık festival alanı sosyal mesafe kurallarına uygun yerleşim imkânı sağlıyor. Ziyaretçi kayıt sistemiyle festival alanına uygun sayıda ziyaretçi kabul edilerek yine sosyal mesafe kuralına uygun katılım sağlanacak.

Sektörün öncüsü…

Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali; güvenli festival alanıyla, ulusal ve uluslararası yeni iş bağlantıları için en uygun şartları katılımcılarına sağlıyor. Hızlı ve güvenli iş bağlantısı kurma fırsatlarını katılımcıların hizmetine sunuyor.

Her yıl daha iyiye…

Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali, memnuniyet anketleriyle katılımcıların ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunuyor. Katılımcıların yüksek memnuniyetini garanti ederken,  bu yıl hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun yapılacak olan festival; katılımcı ve ziyaretçilere en uygun şartları sağlıyor.


Paylaş: 

Diğer Haberler