GÖKÇEDERE VE ÜVEZPINARDA PEYZAJ ÇALIŞMASI

Yalovanın Termal Belediye Başkanı İsmail Atik, Gökçedere ve Üvezpınar mahallelerinde çocuk parkı yapımı ve peyzaj düzenleme çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.

GÖKÇEDERE VE ÜVEZPINARDA PEYZAJ ÇALIŞMASI

Yalova'nın Termal Belediye Başkanı İsmail Atik, Gökçedere ve Üvezpınar mahallelerinde çocuk parkı yapımı ve peyzaj düzenleme çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.

Yalova'nın kaplıca merkezi olan Termal ilçesinde eksikler bir bir tamamlanıyor. Özellikle yaz aylarında Ortadoğu'dan binlerce konuk ağırlayan ilçeye çok sayıda yerli turist geliyor. Termal Belediyesi kolları sıvayarak ilçenin en büyük 2 mahallesinde çocuk parkı ve peyzaj çalışmaları yapma kararı aldı. Konuyla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı İsmail Atik, "Termal ilçemize çok sayıda yerli ve yabancı  turist geliyor. Dolayısıyla çocuk parkı ve yeşil alan ihtiyacı ortaya çıkıyor. Biz bu eksikliği ortadan kaldırmak adına ilçenin en büyük iki mahallesi olan Gökçedere ve Üvezpınar'da planlamalarımızı yaptıkKısa zamanda çalışmalara başlayacak ve yaz aylarına girmeden peyzaj düzenlemelerini ve çocuk parkını tamamlayacağız" diye konuştu.

 

 

Kaynak: www.haberciniz.biz

 


Paylaş: 

Diğer Haberler