İBBDEN REYHANLIYA ANLAMLI DESTEK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevli çevre ve düzenleme ekibi, Hatayın Reyhanlı ilçesine verilecek destek için Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’yi makamında ziyaret etti.

İBBDEN REYHANLIYA ANLAMLI DESTEK

İlçe merkezine bağlı mahalle muhtarlarının görüşleri alınarak, mahallelerde yapılacak olan park, bahçe, peyzaj, yol, çevre düzenleme ve proje çalışmaları masaya yatırıldı.

Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin de desteğiyle park, bahçe, peyzaj, yol ve çevre düzenlemelerine hız vereceklerini belirterek, şunları kaydetti:

11 Mayıs’ta büyük bir acı yaşamıştık. Bu acıyı en aza indirmek ve Reyhanlı halkını daha huzurlu, daha mutlu edebilmek için İstanbul Büyükşehir Belediyemizden şehrimizin planı ile ilgili proje ve çevre düzenlemesi desteği alıyoruz. İnşallah bu çalışmaları hızlı bir şekilde yapacağız. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Reyhanlı Belediyesi'ne destek verecek. İnşallah bu çalışmaları en kısa zamanda hep birlikte göreceğiz.”

Şanverdi, 11 Mayıs’ta yaşanan menfur olaylardan sonra ilçeyi daha yaşanır hale getirmek için desteğini esirgemeyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a ayrıca teşekkür etti.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler