İSTANBUL PEYZAJ MİMARLARI PLATFORMU ADAYLARINI TANITIYOR

Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi 12. Olağan Genel Kurul seçimine hazırlanıyor. İstanbul Peyzaj Mimarları Platformu 11 Şubat tarihinde 12. Dönem Yönetim Kurulu aday tanıtımını gerçekleştirecek.

İSTANBUL PEYZAJ MİMARLARI PLATFORMU ADAYLARINI TANITIYOR

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi 12. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı çoğunluksuz olarak 24-25 Şubat tarihleri arasında yapılacak. Seçim çalışmalarını sürdüren İstanbul Peyzaj Mimarları Platformu 11 Şubat Pazar günü 12. Dönem Yönetim Kurulu Aday Tanıtım toplantısı gerçekleştirecek. Kahvaltılı program 11 Şubat Pazar günü, saat 10.00’da Miniatürk Beltur Cafe’de yapılacak.

Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şube Başkanı Murat Ermeydan, İstanbul Peyzaj Mimarları Platformu adına gerçekleştirilecek olan toplantıda Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi 11. Dönem faaliyetlerinin anlatılacağını ve aynı zamanda 12. Dönem Yönetim Kurulu adaylarının tanıtılacağını kaydetti. Şube Başkanı Ermeydan, “İstanbul’umuza değer veren ve mesleğimize sahip çıkan tüm meslektaşlarımızı aday tanıtım toplantısında bir arada görmek bizleri memnun edecektik. Peyzaj Mimarlığı disiplinini ve mesleğimizin onurunu daha iyi yerlere getirmek için tüm dostlarımızı bu buluşmaya davet ediyoruz” dedi.


Paylaş: 

Diğer Haberler