İŞTE RÜYA PROJE

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin AK Parti Teşkilatına yönelik gerçekleştirdiği hizmet toplantısında konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Park’ın müjdesini verdi.

İŞTE RÜYA PROJE

 

Başkan müjde verdi

Büyükşehir Belediyesi’nin AK Parti Teşkilatına yönelik gerçekleştirdiği hizmet toplantısında konuşan Başkan Zeki Toçoğlu, Sakarya Park’ın müjdesini verdi. Sakarya Park’ın detaylarını kamuoyu ile paylaşan Başkan Toçoğlu, “İlk etabı 120 dönümden oluşan rüya projemizde, yürüyüş yolları, piknik alanları, kafeterya, restoran, park ve spor alanları, amfi sinema, tiyatro, otopark gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. 2013 yılının ilk ayında ihalesini gerçekleştiriyoruz.” dedi.

 

Tanıtım videosu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elmas Hotel’de AK Parti Teşkilatı’na yönelik hizmet bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Hizmet Toplantısı’nda ilk olarak Büyükşehir Belediyesi’nin Hizmet Dolu 1364 gün” sloganı ile hazırladığı hizmet tanıtım videosu izlendi. Daha sonra kürsüye çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu bir konuşma yaptı. Konuşmasında Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini videoda ayrıntıları ile izlediklerini belirten Başkan Toçoğlu, “2009’da Üstadın dediği gibi ‘bu dava büyük’ diyerek çıktığımız hizmet kervanı sizlerden aldığımız ilham ve destekle bugünlere ulaştı. Sizlerin karşısına alnımız ak, başımız dik çıkaran Rabbimize sonsuz şükürler olsun. Geleceğin Sakarya’sını nasıl tasavvur ettiğimizi ve buna ulaşmak için neler yaptığımızı anlatarak konuşmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Sakarya Park

Konuşmasının sonunda Sakarya Nehri Rekreasyon Projesi detaylarını içeren bir videoyla Sakarya Park’ın proje görüntülerini katılımcılarla birlikte izleyen Başkan Zeki Toçoğlu, “İlk etabı 120 dönümden oluşan rüya projemizde, yürüyüş yolları, piknik alanları, kafeterya, restoran, park ve spor alanları, amfi sinema, tiyatro, otopark gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. İnşallah 2013 yılı başında proje ihalesini gerçekleştireceğiz. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.


Paylaş: 

Diğer Haberler