ÖDEMİŞ SÜS BİTKİLERİ VE FİDANCILIK SERGİSİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

17-20 Ekim 2019 tarihlerinde 15. kez kapılarını açacak Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi için geri sayım başladı

ÖDEMİŞ SÜS BİTKİLERİ VE FİDANCILIK SERGİSİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

17-20 Ekim 2019 tarihlerinde 15. kez kapılarını açacak Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi için geri sayım başladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ödemiş Belediyesi işbirliğiyle serginin düzenleneceği fuar alanı ve çevresi de bu önemli organizasyona hazırlanıyor.

Fuar Alanı Sergiye Hazırlanıyor

17-20 Ekim 2019 tarihlerinde 15. kez kapılarını açacak Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi öncesi Ödemiş Belediyesi Fuarı Alanı ve çevresinde yoğun bir hazırlık yapılıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ödemiş Belediyesi işbirliğiyle başlatılan kilit taş kaplama çalışmaları fuar alanının ardından Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisesi yanındaki otoparkta devam ediyor. Çalışmalar, 17 Ekim’deki sergi açılışı öncesi tamamlanacak.

“Sergimiz Güzel Bir Ortamda Üretici Ve Alıcının Buluşmasına Sahne Olacak”

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Evimiz Ödemiş’i daha da güzelleştirmek, halkımızın ortak kullanım alanlarındaki koşulları iyileştirmek üzere İzmir Büyükşehir Belediyemizle işbirliği içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kentimiz açısından en önemli organizasyonlardan biri olan Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergimize ev sahipliği yapmadan önce fuar alanımızda ihtiyaç duyulan kilit taş çalışmalarımızı İzmir Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle tamamlıyoruz. Sergimiz güzel bir ortamda üretici ve alıcının buluşmasına sahne olacak.

İZBETON ekiplerimiz fuar alanımızın ardından Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisemizin yanındaki otoparkta da kilit taş kaplamalarını tamamlıyor. Fuar alanımıza hitap eden bu otoparkta toz ve çamur sorunu ortadan kalkacak. Çalışmalar sergi öncesi tamamlanacak. İzmir Büyükşehir Belediyemize verilen bu önemli destek için teşekkür ediyoruz” dedi.

“Yeryüzündeki cenneti görmek istiyorsanız Ödemiş’e gelin”

Ödemiş’te 15.’si düzenlenecek sergiyi “İklim krizine çare için üretici ve tüketici buluşması” olarak niteleyen Eriş, Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi için çağrıda bulunarak “Yeryüzündeki cenneti görmek istiyorsanız gelin Ödemiş’i gelin. Ödemiş’i gezin, konuğumuz olun. Dünyanın en güzel renkleriyle gözleriniz bayram ederken gönül refahını da yaşayacaksınız” dedi.


Paylaş: 

Diğer Haberler