Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi İptal Edildi

Ödemiş'te 8-11 Ekim 2020 tarihlerinde düzenlenecek 16. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi'nin, İçişleri Bakanlığı’nın tarafından yayınlanan genelgeye göre iptal edildiği açıklandı.

Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi İptal Edildi

Ödemiş'te 8-11 Ekim 2020 tarihlerinde düzenlenecek 16. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi, İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelgeye göre iptal edildiği açıklandı.

Yapılan açıklamada: “İçişleri Bakanlığı’nın 2 Ekim 2020 tarihinde yayınladığı 81 ile ek genelgeye göre, STK, meslek kuruluşları, birlik ve kooperatifler tarafından düzenlenecek etkinlikler 1 Aralık 2020 tarihine kadar ertelendi.” denildi.

Ödemiş Belediyesi’nin desteği ile Ödemiş Süs-Bir tarafından organize edilen serginin hazırlıkları devam ederken yayınlanan genelgeye göre iptal kararı açıklandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş; “Tarım ve hayvancılık kadar kentimiz ekonomisine büyük katkı sağlayan süs bitkileri ve fidancılık sektörü için hazırlıklarını sürdürdüğümüz sergi, İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelgeye göre iptal etmek durumunda kaldık.” dedi.


Paylaş: 

Diğer Haberler