PEMDER Ödüllerinin Sahipleri Belli Oldu

Peyzaj Mimarlığı Eğitim ve Bilim Derneği (PEMDER) tarafından verilen Yüksek Lisans ve Doktora Tez Ödüllerinin kazananları belli oldu.

PEMDER Ödüllerinin Sahipleri Belli Oldu

Peyzaj Mimarlığı Eğitim ve Bilim Derneği (PEMDER) tarafından verilen Yüksek Lisans ve Doktora Tez Ödüllerinin kazananları belli oldu. Peyzaj Mimarlığı Anabilim Dallarında yapılan lisansüstü tezlerin teşvik edilmesi amacıyla verilen ödüllerin kazananları Müge Ünal Çilek ve Melek Yılmaz Kaya oldu.

Doktora Tez Ödülü: Müge Ünal Çilek – Çukurova Üniversitesi

Yüksek Lisans Tez Ödülü: Melek Yılmaz Kaya – Düzce Üniversitesi

Dernek tarafından yapılan açıklamada, “Başvurular, seçilen jüri üyeleri tarafından ve uluslararası değerlendirme ölçütleri temelinde değerlendirilmiş ve 2021 yılı ödül sahipleri belirlenmiştir. Başvuran tüm öğrencilerimize gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ediyoruz. Birinci seçilen tez sahiplerini kutluyoruz. Ayrıca bu yılki lisansüstü tez ödüllerine sponsor olarak destek veren Palmart Ltd.Şti Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tülay Tosun’a ve MDesign Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Dr. Murat Zübeyir Memlük’e içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.” denildi.

Tez Ödül Töreninin, öğrencilerin ve sponsorların katılımıyla PEMDER’in kuruluşunun 4. Yıldönümü olan 15 Ocak 2022 tarihinde Zoom programında gerçekleştirileceği açıklandı.


Paylaş: 

Diğer Haberler