PEYZAJ ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN AKINA ZİYARET

Bartın Üniversitesi (BÜ) Peyzaj bölümü öğrencileri tarafından, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a ziyaret gerçekleştirildi.

PEYZAJ ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN AKINA ZİYARET

Peyazaj Planlama ve Tasarım Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Banu Bekçi, Araştırma Görevlisi Pelin Keçecioğlu ve öğrencilerden oluşan heyet, Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret ederek projelerini sundu.
Araştırma Görevlisi Pelin Keçecioğlu, Yüksek Lisans öğrencisi Gaye Taşkan ve Peyzaj Mimarlığı 2.sınıf öğrencileri ile birlikte tasarımlarını Belediye Başkanı Cemal Akın’la paylaşan Yrd. Doç. Dr. Banu Bekçi, yeni alan düzenlemeleri için üniversite öğrencilerine verilen fırsat için teşekkür etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Cemal Akın ise her zaman yeni proje ve tasarımlara açık olduğunu belirterek “Yeni projelerde, çalışmalarda her zaman fikirler alıyoruz. Genç nesle, yeni fikirlere her zaman ihtiyacımız var. Gelişen teknoloji ve imkânların artması da bu tür projeler de yeni fikirlerin ortaya çıkmasına çok büyük destek sağlıyor. Bizler Belediye olarak üniversitemizin ve öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Onların fikirlerine değer veriyoruz” dedi.


Paylaş: 

Diğer Haberler