Peyzaj Tasarımı Eğitimi Tamamlandı

Peyzaj Mimarlığı Eğitim ve Bilim Derneği (PEMDER) tarafından düzenlenen Tarihsel Alanlarda Peyzaj Tasarımı eğitimi Edirne’de yapıldı. 6 gün süren eğitime Trakya Üniversitesi ev sahipliği yaptı.

Peyzaj Tasarımı Eğitimi Tamamlandı

 

Peyzaj Mimarlığı Eğitim ve Bilim Derneği (PEMDER) tarafından düzenlenen Tarihsel Alanlarda Peyzaj Tasarımı eğitimi Edirne'de yapıldı. 6 gün süren eğitime Trakya Üniversitesi ev sahipliği yaptı.

 

Dernek tarafından yapılan açıklamada, "PEMDER Tarihsel Alanlarda Peyzaj Tasarımı eğitimi Edirne'de tamamlandı. Eğitimin son günü öğrenciler Edirne merkezden seçilen 4 ayrı alan için hazırladıkları tasarım projelerini jüri önünde sundular. 6 gün gibi çok kısa bir sürede ortaya konulan başarılı projeler mesleğimizin geleceği açısından bizleri çok mutlu etti. Eğitim muhteşem bir Gala Yemeği ile sona erdi. Başta ev sahibi bölümümüz Trakya Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı Sn. Doç. Dr. R. Duygu Çay, bir önceki Bölüm Başkanı Sn. Doç. Dr. Emel Baylan olmak üzere emeği geçen herkese içten teşekkürlerimizi sunarız" denildi.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler