PMO İstanbul İftar Davetini Gerçekleştirdi

Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi’nin organize ettiği iftar daveti, 23 Mart Cumartesi günü şube üyeleri ve misafirlerin katılımı ile gerçekleştirildi.

PMO İstanbul İftar Davetini Gerçekleştirdi

 

Cemile Sultan Korusu'nda gerçekleştirilen iftar davetine katılım yoğundu. Şube Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Arif Irgı`nın konuşması ile başlayan iftar yemeği, Şube Başkanı Evrim Karaman'ın katılım sağlayan üyelere ve etkinliğe destek sağlayan sponsor firmalara teşekkür konuşması ile devam etti.

 

Karaman yaptığı konuşmada, "Davetimize katılıp, birlik ve beraberliğimizin yansıması olan tüm üyelerimize ve Doç. Dr. Nilüfer Kart Aktaş, Dr. Öğr. Üyesi Ayça Yeşim Çağlayan, Öğr. Gör. Dr. Betül Atakan Öznam, Süsbir Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Akçan, TMMOB İç Mimarlar Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kuruluna, TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kuruluna, TMMOB Tekstil Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kuruluna; etkinliğimizi yapmamıza vesile olan ve Ağaç ve Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Sn. Ali Sukas'a, Sponsor Büyük Çamlıca'dan Kadir Gümüş`e, Ulmus Fidancılık Peyzaj İnş. San. Tic. Ltd. Şti; Tamer Gümüş`e ve Çağlayan Tarım Ürünleri İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. Alaeddin Vardar ve Özkan Vardar`a 15. Dönem Yönetim Kurulu olarak teşekkür ederiz" ifadelerine yer verdi.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler