PMOGENÇ 10. YAZ KAMPI GÖREME`DE BAŞLADI

Odamızın her yıl düzenlemekte olduğu yaz kampının onuncusu bu yıl Nevşehir Göreme`de birçok üniversiteden gelen öğrencilerimiz, üniversitelerden gelen akademisyenlerimiz ve Oda Yönetim Kurulu Üyelerimizle,bir yaz okulu etkinliği daha gerçekleşiyor.

PMOGENÇ 10. YAZ KAMPI GÖREME`DE BAŞLADI

Odamızın her yıl düzenlemekte olduğu yaz kampının onuncusu bu yıl Nevşehir Göreme`de birçok üniversiteden gelen öğrencilerimiz, üniversitelerden gelen akademisyenlerimiz ve Oda Yönetim Kurulu Üyelerimizle, teori ve pratiğin birleştirildiği, kolektif üretim ve birlikte karar alma süreçlerinin örgütlülük bilinci ile birleştirildiği bir yaz okulu etkinliği daha gerçekleşiyor.

 

.21 Ağustos 2016 tarihinde tanışma toplantısı ve Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil`in ziyareti ile başladı. Odamızı temsilen Oda Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Oruçkaptan, 2. Başkan Sibel Kaya, Genel Sekreter Yardımcısı Harun Kılıçoğlu`nun bulunduğu yaz kampında, 19 üniversiteden 30 öğrenci katılımcı ile birlikte, Prof. Dr. Yalçın Memlük, Prof. Dr. Halim Perçin, Prof. Dr. Şükran Şahin, Yrd. Doç. Dr. Berrin Sirel, Yrd. Doç. Dr. Rukiye Duygu Çay, Dr. Murat Memlük, Dr. Oktan Nalbantoğlu, Tolga Aydar, Aygen Kancı, Onur Kocaer, büyük emek ve destek verdikleri yaz okulunda; peyzaj mimarlığı öğrencileri ile bir araya gelmeye devam ediyorlar.


Odamız ilke ve amaçları etrafında hem  mesleğimizin gelişimine hem de  okumuş insanlarının ülkesine karşı olan sorumluluklarının farkındalığının bir üretim süreci olarak değerlendirdiğimiz Yaz Kampımız bir kez daha umut ve başarı ile başladı.


Paylaş: 

Diğer Haberler