PSB Anatolia Fuarı Öğrenci Tasarım ve Uygulama Yarışması

PSB Anatolia 2021 Fuarı bünyesinde TMMOB Peyzaj Mimarları Odası tarafından, fuarın paydaşı olarak ülkemizde peyzaj mimarlığı eğitimi veren üniversitelerin oluşturacağı takımların yarışacağı “Öğrenci Uygulama ve Tasarım Yarışmasını” da organize etmektedir.

PSB Anatolia Fuarı Öğrenci Tasarım ve Uygulama Yarışması

Karma Fuarcılık tarafından 8-11 Eylül 2021 tarihleri arasında Sapanca/SAKARYA’da düzenlenecek PSB Anatolia 2021 Fuarı bünyesinde TMMOB Peyzaj Mimarları Odası tarafından, fuarın paydaşı olarak kuracağı stant ve gerçekleştireceği etkinliklerin yanı sıra ülkemizde peyzaj mimarlığı eğitimi veren üniversitelerin oluşturacağı takımların yarışacağı “Öğrenci Uygulama ve Tasarım Yarışmasını” da organize etmektedir.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası ve Karma Fuarcılık ortak etkinliği olan yarışmada altışar kişilik PMOGenç üyesi peyzaj mimarlığı öğrencileri takımlar halinde yarışacak ve kendilerine verilen alanın hem tasarımı hem de araziye uygulamasını gerçekleştireceklerdir. Her gruba eşit miktarda verilecek malzemelerle yapılacak yarışmaya katılacak ekipler, üniversitelerimiz tarafından belirlenerek 16 Temmuz 2021 tarihine kadar TMMOB Peyzaj Mimarları Odası’na gönderilecek başvurular içerisinden belirlenecektir. 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası, tüm meslektaşlarımızı ve öğrenci arkadaşlarımızı 8-11 Eylül arasında PSB Anatolia 2021 Fuarı’nda gerçekleşecek etkinliklerimizde buluşmaya davet ediyor…


Paylaş: 

Diğer Haberler