SÜSBİR Genel Kurulu ve Seçimleri Yapıldı

Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği 13. Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri 31 Temmuz – 1 Ağustos tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirildi.

SÜSBİR Genel Kurulu ve Seçimleri Yapıldı

Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği 13. Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri 31 Temmuz – 1 Ağustos tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirildi.

Genel Kurul Toplantısı açılış konuşmasında SÜSBİR’in dönem faaliyetleri hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dündar, “Çalışmalarımız pandemi döneminde devam etti. Üreticilerimizin sorunlarını her platformda dile getirdik. KDV indirimi konusunda büyük çabalar sarf ettik. Arazi sorunlarını çözmek için çalışmalar yürüttük. Fuar ve festivallere katılım sağladık, belediyeler ile eğitim çalışmaları yürüttük.” dedi.

TÜRKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Akcan; “Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği 13. Olağan Genel Kurulu'nun ilk gününde hem Türkiye Tohumcular Birliği Yönetim Kurulu Başkanı hem de SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı sıfatlarımla TÜRKTOB'un sektöre katkılarını ve Alt Birliklerimizin iş birliği içinde çalışması konusunda yarattığı enerjiyi örnekleriyle anlattım. SÜSBİR'in önümüzdeki dönemde daha verimli çalışmalar yapacağı konusundaki inancımızı da pekiştirdik.” dedi.

Akcan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “SÜSBİR seçimlerinde, ayrışmadan, bölünmeden tek vücut olarak bir önceki yönetime görev veren, bu görevi tebliğ etmek içinde Ankara’ya gelip bizlere destek olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. Birlikte çok daha güçlüyüz…” dedi.

         

Yönetim Kurulu; Savaş Akcan, Mustafa Bilgin, Ahmet Korhan Çiçek, Şükrü Dinç, Ahmet Dündar, Mustafa Taner Engin, Haluk Gülpınar, İsmail Hakkı Kocaoğlu, Namet Koçak, Aytaç Koçaroğlu, Muammer Oğuz, Yunus Emre Özsoy, Umut Sakarya, Erhan Tanrısever, Serkan Yılmaz şeklinde oluştu.

Denetim Kurulu: Necati Akkanat, Metin Arhın, Bünyamin Durukan, Ahmet Özdemir, Nayil Şanver, Coşkun Ülkü.

Disiplin Kurulu: Oktay Aydın, Sami Doğan, Murat Kızılkaya, Özgür Selvi, Ruhan Üney, Celal Ürgün.

Hakem Kurulu: Erhan Alpertong, Kerem Baytar, Remzi Demir, Mustafa Kemal Yetim.


Paylaş: 

Diğer Haberler