TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 14. Genel Kurul

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 14. Genel Kurul, 12 Eylül 2020 Cumartesi günü TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 14. Genel Kurul

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 14. Genel Kurul, 12 Eylül 2020 Cumartesi günü TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. 13. Dönem Yönetim Faliyetleri delegelerin oylamasına sunuldu, oylama sonucunda oy birliği ile 13.Dönem Yönetimi aklandı.

Oylama sonrasında teşekkür konuşması gerçekleştiren 13. Dönem Genel Başkanı Ayşegül Oruçkaptan, “Oy birliği ile yönetimimizin faaliyetlerini aklayan delegelerime teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım 14. Dönem, mesleğimiz ve odamız adına daha iyi geçer.” dedi.

Oylama öncesinde 13. Dönem Faaliyet çalışmaları hakkında bilgi veren 2.Başkan Yasin Otuzoğlu, ulusal ve uluslararası düzenlenen programlar hakkında bilgi verdi. Yapılan çalışmaların karantina döneminde de devam ettiğini vurgulayan Otuzoğlu, bu süreçte yapılan söyleşi ve toplantıların çevrimiçi olarak yapıldığını belirtti.

13. Dönem Genel Saymanı Barış Işık ise, Genel Merkez ve Şubelerin mali durumlarının ayrıntılı bilgisini paylaştı. Mali açıdan zor bir dönem geçirildiğini ifade eden Işık, pandemi sürecinde şubelerin gelirlerinin düştüğünü ifade etti. Yeni kurulan şubelerin mali durumlarıyla ilgili bilgileri ayrıntılı olarak paylaştı. Üye aidatlarının önemine vurgu yapan Işık, aidatlarda artış yapılmadığını söyledi.

 

 

XKDIlkG_S0c
Paylaş: 

Diğer Haberler