TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Geleceğin Peyzaj Mimarları ile Buluşuyor

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası, 30 Mart 2021 Salı günü çevrim içi olarak birinci sınıf öğrencileriyle bir araya geldi.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Geleceğin Peyzaj Mimarları ile Buluşuyor

Kırıkkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nün daveti ile TMMOB Peyzaj Mimarları Odası, 30 Mart 2021 Salı günü çevrim içi olarak birinci sınıf öğrencileriyle “Peyzaj Mimarları Odası Geleceğin Peyzaj Mimarları ile Buluşuyor” söyleşisinde bir araya geldi.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası tarafından yapılan açıklamada, “Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Yasin OTUZOĞLU tarafından Odamız, bağlı olduğumuz üst birlik TMMOB, tüm dünyada Peyzaj Mimarlarının çatısı olan ve uluslararası üyesi olduğumuz IFLA, Peyzaj Mimarları Odası Öğrenci Üye Komisyonu (PMOGenç) faaliyetleri ve mesleğimiz hakkında bilgiler paylaşılmıştır.” denildi.

Söyleşiye Kırıkkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Öner DEMİREL, Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Meryem Bihter BİNGÜL BULUT, Dr. Öğr. Üyesi Mahire ÖZÇALIK, Arş. Gör. Tuba Gizem AYDOĞAN ile TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yasin OTUZOĞLU ve Oda Teknik Görevlisi H. Burak SEVİM katıldı.


Paylaş: 

Diğer Haberler