Vali Kaldırım Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festival Alanını Denetledi

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’nin yapılacağı alanı ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ziyareti esnasında Vali Kaldırım’a eşlik etti

Vali Kaldırım Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festival Alanını Denetledi

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’nin yapılacağı alanı ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ziyareti esnasında Vali Kaldırım’a eşlik etti.

3.Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali 16-19 Eylül tarihlerinde 50 bin m?2;; açık alanda gerçekleştirilecek. Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, hazırlıklarında son aşamaya gelinen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festival’i alanında incelemelerde bulundu.

Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen pandemi önlemlerinin eksiksiz alındığı Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali Sakarya’ya ve süs bitkiciliği sektörüne katkılar sağlamaya devam etmeyi hedefliyor. 3.Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’nin, güvenli festival alnıyla, ekonomik anlamda bölgeye ve süs bitkiciliğine hareketlilik getirmesi bekleniyor.


Paylaş: 

Diğer Haberler