Yeşil Ege, Yeşil Dünya

Ziraat Mühendisi İsmail Kuru tarafından 2001 yılında faaliyet hayatına başlayan Yeşil Ege Peyzaj ve Sulama Sistemleri, kuruluşundan bugüne, müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla başarılı birçok projeye imzasını attı.

Yeşil Ege, Yeşil Dünya

Yeşil Ege Peyzaj, İzmir Selçuk ve Denizli ofisleriyle yalnızca Ege bölgesine değil tüm Türkiye'nin birçok noktasında etkin ve nitelikli hizmet veriyor. Peyzaj Tasarım, uygulama ve sulama sistemleri projelendirme ve uygulaması, yüzme Havuzu, süs havuzu, gölet yapımı, otel ve büyük kurumların peyzaj alanlarının bakımı, peyzaj uygulamaları, bahçe market ve sektörel ekipman satışı gibi alanlarda çalışmalarını sürdürüyor. Uzman kadrosuyla özel çözümler üreten Yeşil Ege aynı zamanda; Rainbird, Astral, Nozbart, Poelsan, Ege Yıldız ve alanlarında kendisini kanıtlamış birçok markanın bayiliğini yapıyor.

 

İnsan ve Doğa Odaklı Anlayış

Peyzaj, uygulama ve bakım konusunda edindikleri tecrübeyi çalışmalarına yansıttıklarını ifade eden İsmail Kuru, "Peyzaj ve kentsel tasarım projelerinde, tasarımdan proje ve uygulamaya, bitki seçiminden toprak çeşitliliğine kadar, insan odaklı, kullanılabilir ve sürdürülebilir sonuçlar için bütüncül bir hizmet anlayışıyla kalite ve estetikten ödün vermeden uygun çözümler sunuyoruz." dedi.

 

 

yeşil ege peyzaj

 

 

Sulama Projeleri Geleceğe Değer Katıyor

İklim değişikliğinin hızlanmasıyla birlikte sulama konusunda teknolojik çözümlerin su kaybını önlediğini vurgulayan İsmail Kuru, "Bütün canlılar ve ekosistem için vazgeçilemeyecek en önemli kaynak sudur. Yaşadığımız çevrenin peyzajı, kalitesi ve bu çevrenin sürdürülebilirliği su kaynaklarına bağlıdır. Her ne kadar kendini yenileyebilen bir kaynak olsa da değişen ve zorlaşan çevresel koşullar sonucunda bu yenilenmeye özellikle otomatik sulama çözümleri ile yardımcı olmak zorundayız. Kurulum planlaması, yatırım maliyetleri ve dayanma gücü dikkate alındığında otomatik sulama sistemleri, bilgi ve birikim olmaksızın projelendirilemez ve çözüm üretilemez. Yeşil Ege Peyzaj ve Sulama Sistemleri, bilgi ve birikim ve enerjisini, su kaynaklarını koruyarak peyzajın ihtiyaç duyduğu suyu, en az tüketimle ve en iyi verimlikle sağlayan çözümler sunuyor." İfadelerini kullandı.

 

Avrupa Standartlarında Havuz Sistemleri

Yüzme havuzu konusunda Avrupa standartlarında hizmet veren Yeşil Ege, minimum tüketim ve maksimum verimlilik elde edilecek projeler hazırlıyor. Astral Poll iş birliğinde olimpik, yarı olimpik ya da villa havuzu gibi ihtiyaca özel çalışmalara imza atıklarını belirten Kuru sözlerine "Küçük ya da geniş alanlarda kapalı veya açık her türlü iklim ve çevre koşuluna dayanıklı havuz sistemleri kuruyoruz." şeklinde devam etti.

 

 

yeşil ege peyzaj

 

 

Bahçe Market

Denizli'de bulunan Yeşil Ege Bahçe Market mağazasında tüm peyzaj ve süs bitkileri konusunda gerekli bitki ve materyali satışa sunuyor. Özellikle geniş bitki profili büyük ilgi gördüğünü söyleyen Kuru, "Bitki açısından geniş bir profile sahibiz, Denizli'de ilk bahçe marketi kurduk ve çalışmalarımızı her geçen gün ileriye taşıyoruz. Müşterilerimiz burada ihtiyacı olan her şeyi bulabiliyor ve çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bu da bizi mutlu ediyor." dedi.    


Paylaş: 

Diğer Haberler