15 YILDA 60 BİN FİDAN

Hendek Belediye Başkanı ve AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali İnci, Hendek Fidanlık Şefliği’nde çalışan işçileri ziyaret etti.

15 YILDA 60 BİN FİDAN

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Cömert ile birlikte, Hendek Fidanlık Şefliğinde çalışan işçileri ziyaret etti. Ziyarette Hendek Fidanlık Şefi Ahmet Özdemir de Başkan İnciye eşlik ederek, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Hendek Belediyesi ve İşkur ortaklığı ile Toplum Yararına Çalışma Projesi adı altında Hendek Fidanlık Şefliğinde çalışan yüz işçiyi, ziyaret eden Başkan İnci, işçilerle bir süre sohbet etti.Çevremize sahip çıkalım, yeşilimizi koruyalım

Başkan İnci, İşkur ile birlikte birçok projeye imza attıklarını belirterek " Kurslarımız ile birlikte birçok vatandaşımız meslek ve işsahibi oldu. Şu anda da yine İşkur ve Hendek Belediyesi olarak birlikte yürüttüğümüz Toplum Yararına Çalışma Projemiz ile yüz işçimiz Fidanlık Şefliğinde çalışıyor. Dokuz aylık bir proje ile sizler burada verimli bir şekilde çalışacaksınız. Çevremizi yaşanabilir kılmak için hepimize önemli sorumluluklar ve görevler düşmektedir. Dünyayı ve çevremizi tehdit eden en önemli tehlikenin başında küresel ısınma ve iklim değişikliği gelmektedir. Buna karşı alınabilecek en önemli tedbirlerden birisi yeşil dokuyu artırmaktır. Biz de Hendekte hep birlikte bunun mücadelesini veriyoruz.Onbeş yılda 60 bin fidan dikerek yeşili koruduk ve korumaya devam ediyoruz " Dedi.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler