BAKANLAR PLANT ÖDÜLLERİ GECESİNDE

Plant Ödülleri heyecanına sayılı günler kaldı. Ödül gecesine Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu katılıyor.

BAKANLAR PLANT ÖDÜLLERİ GECESİNDE

Plant Ödülleri sahiplerini buluyor. Ankarada düzenlenecek olan Ödül Gecesine bakanlar da katılacak. Plant Ödülleri Gecesine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu katılıyor. Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisinin bir ilke imza atarak 2 yılda bir düzenleyeceği sektörün Oskar ödüllerinin ilki Çarşamba akşamı Ankara JW Marriot Hotelde gerçekleşiyor. Ödül Gecesine sektör temsilcilerinin büyük ilgi göstermesinin yanı sıra devlet protokolü de gecede yer alacak. Plant Ödülleri Gecesine katılacakları resmileşen üç bakanın yanı sıra gecede birçok vali, belediye başkanı, kaymakam, müsteşar, STK temsilcileri ve akademisyenler de yerini alacak.

 

14 Ocak Çarşamba gecesi Ankara JW Marriot Hotelde yapılacak olan Plan Ödülleri gecesinde 4 kategoride 32 ödül sahiplerini bulacak. Vatan Şaşmazın sunuculuk yapacağı gecede Zara da misafirlere bir konser sunacak. 


Paylaş: 

Diğer Haberler