BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ÇİÇEK DOLU BAYRAMLAŞMA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nında gerçekleşen bayramlaşma sırasında vatandaşlara 5 bin adet çiçek ve fide dağıtıldı.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN  ÇİÇEK DOLU BAYRAMLAŞMA

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Kurban Bayramı münasebetiyle Sakaryalı hemşerileriyle bir araya geldi. Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nında gerçekleşen bayramlaşma sırasında vatandaşlara 5 bin adet çiçek ve fide dağıtıldı.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bayramlaşma programı düzenledi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Vali Ahmet Hamdi Nayir, Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuğoğlu, İyi Parti Milletvekili Ümit Dikbayır, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Jandarma Komutanı Cengiz Yiğit, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, İl Müftüsü İhsan Açık ve protokol üyelerinin katıldığı programda, bayramlaşma sonrasında vatandaşlara 5 bin adet çiçek ve fide dağıtımı yapıldı.

Son dönemlerde trend olan süs bitkiciliğine dikkat çekmek, doğayı ve yeşili sevdirmek ayrıca 19-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’nin tanıtımını yapmak amacı ile dağıtılan çiçekler, vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Bu tarz programların dönem dönem tekrarlanacağını söyleyen Başkan Ekrem Yüce, “Vatandaşlar bu çalışmamızdan oldukça memnun kaldılar” dedi.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler