GARDEN AŞ. YÖNETİMİ SALMANI ZİYARET ETTİ

Yeni yönetimini belirleyen Yalova Garden A.Ş yöneticileri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salmanı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Türkiyenin çiçekçilik alanındaki en büyük kümelenme modeli durumunda olan Yalova Garden A.Ş, Abdullah Okulun yönetim kurulu başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmesinin sonrasında yeni yönetimini belirlemişti. Garden A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığına Metin Gümüş getirilmiş ve geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısı ile de yönetim kamuoyuna deklare edilmişti. Garden A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri ilk ziyaretlerini ise Yalova Belediye Başkanı Vefa Salmana yaptılar. Konuklarını makamında ağırlayan Salman ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Salman Garden A.Şnin Yalovanın büyüyen ve gelişen bir değeri olduğunu dile getirerek, "Ülkemizde ki en önemli kümelenme modellerinden birisi olan sektöründe ise tek olan Yalova Garden A.Ş önümüzdeki süreçte ilimizin ve hatta ülkemizin adını yurtdışında duyuracak önemli bir kurumdur. İlimizdeki çiçekçilik sektörünün dışa açılmasında da öncülük eden bu yapılanma sayesinde Çiçekçilik sektörünün ilimizde daha da gelişeceğine olan inansım tamdır. Yeni yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diliyorum" dedi. 

Yalova Garden A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gümüşte başkan Salmana Gardem A.Ş yapılanmasında gelinen nokta. Üretim ve yurt dışı pazarlarda daha fazla pay alma stratejileri ile ilgili bilgiler verdi.


Paylaş: 

Diğer Haberler